Gönderen Konu: Yarınlara Bir Işık Da Siz Tutun  (Okunma sayısı 1981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mücteba

  • Moderatör
  • popüler yazar
  • *****
  • İleti: 9227
  • "En büyük keramet, istikâmet üzere olmaktır..."
Yarınlara Bir Işık Da Siz Tutun
« : 26 Nisan 2016, 11:49:45 »

Yarınlara Bir Işık Da Siz Tutun

Halka hizmet hakka hizmettir düsturuyla çıktığımız bu zorlu ve meşakkatli yolda bizleri destekleyen ve bizler gibi düşünen, aynı hisleri paylaşan imkanlarıyla ve dualarıyla destek olan dostlarımız ile daha aydınlık bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz. Elbette Afrika’nın yardıma muhtaç insanı bir günde bu hale gelmedi ve bir günde de düzelmeyecek.
Bu itibar ile bu sorunun yegane çözümü güzel ahlakın bütün insanlık üzerine hakim olması, sevginin, barışın, adaletin ve iyiliğin inşasıyla dünyanın refahı için çalışıyoruz. Bir toplumun geleceğini yeniden inşa etmek kötülerin imhası ile değil, neslin terbiyesi ve eğitimi ile olabileceği düsturuyla gayret etmekteyiz.Bizler bu düşünce ve duygularla, tarihin kara sayfalarına ismini soykırım, iç savaşlar ve yüz yıllar süren kölelik zulmüyle yazdıran Kara Kıta’nın mazlum çocuklarına sahip çıkmak, onların geleceğe umutla bakmasını sağlamak ve onlara destek olmak istiyoruz. Gelin sizde vereceğiniz destekler ile yardıma muhtaç ve yetim talebelere umut olun.

Afrika’da ilim güneşiyle parlayan incilerimize vereceğiniz aylık talebe desteğiyle kaliteli bir eğitim ve geleceğe güvenle bakmalarını sağlayabilirsiniz.

Bir aylık talebe destekleme bedeli 100 TL dir.

Bir yıl boyunca talebemize destek olan destekçilerimize desteklediği talebeyi tanıtan, iletişim kurup takip edebileceği bir bilgi formu hazırlanmaktadır.


Örnek Talebe Destek Formu:http://www.diversitydernegi.org/manset/yarinlara-bir-isik-da-siz-tutun/