Gönderen Konu: akşam 7 ve sabah 7 saatleri arası bedava konuşacakları belirtildi.  (Okunma sayısı 2473 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

selcuklu

  • Ziyaretçi

Türk Telekom müşterilerine, ''7'den 7'ye bedava'' kampanyası ile Kurban Bayramı'nda da akşam 7'den sabah 7'ye kadar bedava bayramlaşma fırsatı sunuyor.

 

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Türk Telekom müşterilerinin, kampanya ile ev telefonlarından, sevdikleri ile akşam 7 ve sabah 7 saatleri arası bedava konuşacakları belirtildi.

Açıklamada, özellikle bayram gibi konuşma trafiğinin yoğun olduğu dönemlerde müşterilerinin iletişim giderlerinden tasarruf etmelerine destek sağlamayı hedefleyen Türk Telekom'un, tüm müşterilerini şehiriçi ve şehirlerarası ayrımı olmaksızın bedava konuşturduğu kaydedildi.

7?'en 7'ye Bedava kampanyasında Türk Telekom'un bireysel müşterileri, sabit hatlarından akşam 7'den sabah 7'ye kadar yaptıkları şehiriçi ve şehirlerarası aramalar için herhangi bir ücret ödemeyecek. Kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanacak. Kampanya, herhangi bir başvuru veya taahhüt gerektirmiyor.

mazhar

  • Ziyaretçi
Akşam 7’den Sabah 7’ye Evden Konuşmak Bedava!
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2011, 19:26:13 »
Türk Telekom’un 2010 başından bu yana müşterilerine sunduğu akşam 7’den sabah 7’ye bedava konuşma imkanı hiç bitmeyecek! Türk Telekom müşterilerinin yüzü hep gülecek!

01 Ocak 2012 tarihi itibariyle, ev telefonundan yapılan şehir içi ve şehirler arası aramalar akşam 7 sabah 7 saatleri arasında artık hep bedava! Üstelik başvuru, koşul, taahhüt yok!
 
Türk Telekom’un yaklaşık 13 milyon bireysel müşterisi, ev telefonundan yapacakları şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerini akşam 7 sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek. Bedava dakikalardan faydalanabilen tarifeleri görmek için tıklayınız.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunma vizyonumuz ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda 2010 yılında bireysel müşterilerimize akşam 7’den sabah 7’ye Bedava Kampanyası’nı sunduk. Kampanyamız müşterilerimizden yoğun ilgi gördü ve beğenilerini kazandı. Nisan ayında 2011 yılı sonuna kadar uzatma kararı aldığımız kampanyamızdan 2011 yılında ayda 9 milyondan fazla Türk Telekom müşterisi yararlandı. Türk Telekom olarak müşterilerimizin sesini dinledik ve onların beklentileri doğrultusunda büyük beğeni kazanan bu kampanyayı kalıcı hale getirdik. Tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.
27 Aralık 2011 09:00Türk Telekom