Gönderen Konu: Flashget Nedir ve ne İşe yarar ?  (Okunma sayısı 13939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lika

  • popüler yazar
  • ******
  • İleti: 3890
    • Herkonudan.com
Flashget Nedir ve ne İşe yarar ?
« : 14 Eylül 2009, 00:13:16 »

Flashget bir çeşit dosya download programıdır.Yani internet üzerinden indirebileceğiniz dosyaları indirmeniz için kullanabileceğiniz farklı özelikle ve görevlere sahip bir indirme yöneticisidir.

Günümüzde en çok kullanılan indirme yöneticileri arasında yer alan flashget programının ana amacı belrtilen kaynaklardan dosya indirmekir.

Fakat bunu yaparak görevinin bittiğini veya sadece bu özelliğinin olduğunu sanmayın program aynı zamanda dünyacada popiler olan emule ve torrent dosyalarınıda sorunsuz şekilde ve en yüksek indirme hızıyla indirme özelliği sunmaktadır kullanıcılarına.Bu özelliği sayesinde pek çok torrent kullanıcısıda bu programı kullanmaktradır.İndireceği dosyanın gönderme ve alma ayarlarının yapılması sayesinde kesintisiz ve sağlam veri indirme özelliği göstermektedir.

İndirmeye devam etme özelliği

Diyelimki bir dosya indiriyorsunuz elektirkler gitti veya herhangi bir sebepten doalyı bilgisayar kapandı indirceğiniz dosya kayboldu veya gitti diye bir şeyi bu program varken sorun etmeyin çünkü herne sebeple kesinti yaşanıra yaşansın kaldığı yerden sorunsuz bir şekilde veri indirimine devam ediyor .
Ne içindeyim zamanın,Ne de büsbütün dışında;Yekpare geniş bir anın Parçalanmış akışında,
Rüzgarda uçan tüy bile Benim kadar hafif değil.Başım sukutu öğüten Uçsuz, bucaksız değirmen;İçim muradıma ermiş Abasız, postsuz bir derviş;
Kökü bende bir sarmaşık Olmuş dünya sezmekteyim,Mavi, masmavi bir ışık Ortasında yüzmekteyim