Gönderen Konu: Akan Kan Bizi Boğacak  (Okunma sayısı 6401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ulema12

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 12
Akan Kan Bizi Boğacak
« : 03 Ocak 2009, 16:33:17 »

Daha ne kadar akar bilinmez ama akan kanın bir gün bizi de boğacağı muhakkak gibi görünüyor.  Kim bilir kaç masumun kanı karıştı bu akan kana ve  kaç bebeğin hayallerini yıkayarak.
Kaçıncısıdır bilinmez bu saldırıların, hangisidir, nedendir...

Ve bizler, el açıp dua etmekten bile aciz mahluklar. Görmeyen, belki görmek istemeyen insancıklar. Daha nereye kadar susacağız. Hüseyn’e ihanet eden Irak hala o kanın ağırlığını taşıyamıyor, hala o kanda bin kez boğuluyor.


Filistin’de akan kanın kokusu ne zaman burnumuza gelecek, ne zaman sesimiz duyulacak. Ve İslam coğrafyasını yönetmeye kalkmış insanlar, sizler nerdesiniz. Bizi öldüren Siyonistlerin bombası mı yoksa sizin sessizliğiniz mi bilinmez. İşbirlikçi olmanız yarın boğazınıza dolanan bir ip olacak, sizler Gazze’de akan kanda boğulacaksınız tıpkı Dün boğulan firavunlar gibi. Allah biliyor ki zulme sessiz kalan zulme ortak olmuş olur.
Ey insanlar, kalkın artık bu gaflet uykusundan. Uyanın daha ne zamana kadar uyuyacaksınız. Yarın bu suskunluğun bedelini nasıl ödeyeceksiniz. Katledilen bebeklerin çığlığı sizi boğmayacak mı? Ve çıldırmayacak mısınız bu sessizliğinize. Evleri yerle bir edilen insanların yüzüne nasıl bakacaksınız. Size hesabı sorulmaz mı zannediyor

sunuz. Allah adına uyanın artık
Allah’ım kendi suskunluğumuzu Sana şikayet ediyorum,  ŞEYH AHMED YASİN’İN şikayetiyle…
( Şeyh Ahmed Yasin hain ve vahşi bir suikast sonucu 22 Mart 2004 Pazartesi sabahı Gazze'de, mahallesinin camisinde sabah namazını kıldıktan sonra şehit edildi. İşte aşağıdaki vasiyet şahadetinden bir hafta önce kaleme alınmıştır. )
"Allah`ım! Ümmetin suskunluğunu sana şikâyet ediyorum!
Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah! Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!
Ben ki saçları ağarmış, ömrümün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belâlarının estiği biriyim!
Tek isteğim, benim gibi Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır! Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!
Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felâketler karşısında? Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok mu, Allah için ve ümmetin namusu için kızacak?
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak! Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken?
Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!
Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış! Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilâtları ve bariz şahsiyetleri, Allah için kızmaz mı? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye; "Ey Rabbimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mü`min kullarına yardım et!" diye çağıramaz mı? Buna da mı gücünüz yetmiyor?
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak;
"BİZLER İLERİ ATILDIK ve KAZANDIK"
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek! Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin! Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim! Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! Temennimiz, Allah`ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır! Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! Allah aşkına, bari aleyhimize olmayın!
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!
"Allah`ım! Sana şikâyette bulunuyorum... Sana şikâyette bulunuyorum... Gücümün azlığını, imkânımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı Sana şikâyet ediyorum.
Sen mustazafların Rabbisin... Sen bizim Rabbimizsin... Bizi kime bırakıyorsun? Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?
Allah`ım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına Sana şikâyette bulunuyorum.
Sana şikâyette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı... Birliğimiz bozuldu... Yollarımız ayrıldı... Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikâyet ediyoruz..."


Lütfen sadece dua ile yetinmeyelim. Onlarca Sivil Toplum Örgütü yardım seferberlği başlattı. Elinizden gelen maddi yardımları yapın. Bari bunu yapın Allah için...
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2009, 16:37:34 Gönderen: Nefer »
Kendini Hak ile meşgul etmezsen batıl seni işgal eder..

Çevrimdışı müteallim

 • Moderatör
 • popüler yazar
 • *****
 • İleti: 4785
 • gizli mahzenlerde kalan tarihin yeni adresi
  • www.Libv- kamp-lintfort.de
Ynt: Akan Kan Bizi Boğacak
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2009, 00:28:04 »
hep yanlarindayiz bir gün akittiklari kanin icinde bogulurlar insaAllah.hic birr zalim zulmünün karsiligini görmeden gitmemistir.

mazlumun kani yerde kalmaz biz buna inandik yeterki onlar biraz daha kendilerine gelsinler.
  Kuslar gibi ucmasini baliklar gibi yüzmesini ögrendik amma kardesce yasamasini ögrenemedik

Çevrimdışı ay-yüzlüm

 • yazar
 • ****
 • İleti: 641
Ynt: Akan Kan Bizi Boğacak
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2009, 01:55:30 »
hep yanlarindayiz bir gün akittiklari kanin icinde bogulurlar insaAllah.hic birr zalim zulmünün karsiligini görmeden gitmemistir.

mazlumun kani yerde kalmaz biz buna inandik yeterki onlar biraz daha kendilerine gelsinler.
Yürü dünya yürü bu yol dergaha gider.
Bu yol gama,kedere,acıya,aha gider.
Çıkablirsen eyer bu yokuşu zirveye,
Hüzünlenme o zaman sonu felaha gider.

Çevrimiçi İsra

 • Moderatör
 • popüler yazar
 • *****
 • İleti: 7484
Ynt: Akan Kan Bizi Boğacak
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2009, 04:00:45 »
hep yanlarindayiz bir gün akittiklari kanin icinde bogulurlar insaAllah.


Amin..inşaAllah o günleri görmekte nasib olur

Çevrimdışı ulema12

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 12
Ynt: Akan Kan Bizi Boğacak
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2009, 14:15:32 »
selamun aleykum aRKADAŞLAR  boykotumuza devam ediyormuyuz acaba lütfen kararlılıkla boykotumuza devam edelim
Kendini Hak ile meşgul etmezsen batıl seni işgal eder..

Çevrimdışı Günbatımı

 • popüler yazar
 • ******
 • İleti: 2490
 • Görelim Mevlâ'm neyler, neylerse güzel eyler...
Ynt: Akan Kan Bizi Boğacak
« Yanıtla #5 : 16 Mart 2009, 15:20:14 »
selamun aleykum aRKADAŞLAR  boykotumuza devam ediyormuyuz acaba lütfen kararlılıkla boykotumuza devam edelim

 &))  Asla vazgeçmeyelim...
Dua'sız üşürmüş yürekler!
Sana bir dua eden olsun, senin de bir dua ettiğin...
Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan,
Sana ummadık kapılar açan.
Bilmezsin kimin için ettiğin duadır, seni böyle ayakta tutan...


Hz. Mevlana