FORUM AKTİVİTELERİMİZ > FORUM KURALLARI - DUYURULAR

Konuları forumda daha önce açılmış başlıklara yazalım lütfen

(1/2) > >>

müteallim:
selamün aleyküm Üyelerimizden ricamiz sözlerini ifade ederken basliklara bakip yazacagi zat ile alakali basligin altina veya sahabei-kiram ile alakali ise  erkek ve kadin sahabe basliklari var onlarin altina yazsalar bulmasi ve okunmasi daha kolay olur ve istifade edilmis olur aksi takdirde aramak uzun sürdügü icin yazilarin bir kismi gayb oluyor.

anlayisinizdan dolayi tesekkür ederiz.müteallim

afka:
Aziz Kardeşim güzelde biz müsayit diye o bahse yazıyoruz.Moderatör arkadaş o mesajı asıl yerine taşıya bilir yanlış yere yazılmış ise.Yok mesaj beğenilemeişse o başka.

Fatihan:
Kardeşim şöyle:

Mesela Veysel Karani Hz.leri ile daha önce bir başlık açıldı diyelim.

Faraza "Veysel Karani Hz.lerinin Hayatı" diye bir başlık açılmış olsun.Güzel okuduk arkadaşlar da yorumladı mesela bu yazıyı.

Aradan 5-10 gün sonra başka bir arkadaş ta "Veysel Karani Hz.lerinden Öğütler" gibi bir başlık eklemek istedi.Bunun için yeni bir başlık açıp eklemektense daha  önce açılmış olan "Veysel Karani Hz.lerinin Hayatı" başlığının altına yazabilir.

Hocamızın bahsetmiş olduğu mesele budur...

afka:
teşekkür ederin no problem

müteallim:

--- Alıntı yapılan: "afka" ---teşekkür ederin no problem
--- Alıntı sonu ---

anlayisinizdan dolayi bende tesekkür ederim kardesim.mesele sayfalar cok geriye gidiyor yazdiginiz cok kiymetli bilgiler okunmakdan uzak kaliyor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek