Gönderen Konu: Parfüm Tercihlerinde Önemli Hususlar ve Xparfumclub  (Okunma sayısı 180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İnci_Bilge

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 1
  • Sadakat Forum "Seviyeli İslami Forumunuz.."


İnsan ilişkilerinde bir hayli belirleyici olan kişisel bakımlardan en önemlisi kuşkusuz ki kokulardır. Parfüm kullanımlarında iyi bir kokunun iletilmesinin yanı sıra çok farklı amaçlarda olabilmektedir. Bundan dolayı belirli bir istek doğrultusunda doğru koku tercihlerinde bulunulması büyük önem taşırken çok farklı unsurları da içermektedir. Erkekler tarafından kullanılan keskin kokulu çeşitler birçoğunda karşı cinsin hormonlarını etkileyecek maddelerin bulunduğu bilinmelidir. Özellikle çiftler arasında sıkla kullanıldığı belirtilirken çok daha farklı parfüm kullanımları da vardır.

Kadınlar tarafından tercih edilecek parfümlerin kokuları kadar kalıcı olma durumları da belirleyicidir. Buna ilave olarak tercihlerde cilt yapısının önemli bir etkiye sahip olduğu da unutulmamalıdır. Daha esmer tenli kişiler için egzotik kokulu türleri tercih edilebilir. Bunun nedeni ise yağlı bir cilde sahip olunmasıdır. Bu sayede kalıcılık elde edilebilir. Sarışın ya da beyaz tenli kadınların ise yasemin, gül gibi çiçeksi kokulara ilgisi yüksektir. Afrodizyak madde içeren türlerin dışında doğal ürünlerin bulunabilmesi için xparfum tercihlerden bir tanesi olabilir.

Her bütçeye uygun çeşit bulunabilmesi ihtimal dâhilindedir. Ayrıca parfüm tercihleri sırasında cildin temiz olması, parfüm kokusunun bulunmaması ve orijinal ürün alımı yapılması da önerilir. Unutulmamalıdır ki bakımsız vücutlarda parfüm kullanımının hiçbir önemi ve yararı olmamaktadır. Bundan dolayı öncelikli olarak cildin bakımlı olması ve sonrasında da doğal xparfum tercihleriyle çok daha kaliteli bir yaşam elde edilebilir. Bununla birlikte yapılacak tercihlerde mevsimlere göre de farklılık bulunur. Yaz aylarında çok daha hafif kokulu ürünler idealdir. Ferahlatıcı etkiye sahip olması da istenebilir. Papatya veya zambak gibi nefes aldırıcı kokuların kullanımı da yaz aylarında çok daha fazladır. İlkbahar mevsiminde ise meyve aromalarına sahip canlı türlerin kullanımda ilk sırada geldiği görülebilir.

Kimyasallarla donatılmış olan parfümlerin vücuda zararlı olduğu da unutulmamalıdır. Bundan dolayı mutlaka doğal ürünlerin içerikte yer almasına dikkat edilmelidir. Xparfumclub bu alanda en iyilerden bir tanesi olurken çok kolay bir şekilde https://xparfumclub.com/  adresinden kişiye uygun parfüm seçeneklerine bakılabilir. Uygun ödeme koşullarının sunulmasının yanı sıra tüm ürünlerin orijinal olması da tercih edilebilirdir. Ayrıca ünlülerin tercihi de olan xparfumclub ürünleri benzersiz kokuları ve kalıcı yapısıyla ilgi çekici olunmasını beraberinde getirmektedir.